Türk Telekom Hediye Dağıtımına Başladı

İletişim devi Türk Telekom geçtiğimiz günlerde yeni projesi TeknoKumbara’yı hayata geçirdi.Türk telekom ile ne kadar zaman geçirdiyseniz ona göre puanlar alıp site üzerinde harcayabilirsiniz.

logo

TeknoKumbara yayın süreci boyunca; 4 milyar dakika ses,5.5 milyar dakika wifi,yurt içi tatil,alışveriş çekleri ve en önemlisi Ferrari test sürüşü benzerliğinde olan hediyelerini müşterilerine dağıtacak,proje toplamda 21 milyon TL’lik hediye akışı yaratıcak. Türk Telekom ile geçirdiğiniz her ay,her sene sizlere puan olarak geri dönmekte.

Bireysel kullanıcılar Türk Telekom ile çalıştığı her gün için 1 Tekno Para,her ay için 100 Tekno Para ve ödediği her fatura için 5 katı Tekno Para kazanma şansını yakalıyo.Topladığınız puanları TeknoKumbara sitesinde bulunan 365 adet hediyeden birini seçerek harcayabilirsiniz.

Hediyeleri ve Tekno Puanlarımı Nasıl Kazanmaya başlayabilirim?

Yapacağınız 2 3 basit işlem ile puanlarınız ve hediyeleriniz hesabınız da olucak. Öncelikle Türk Telekom’un bünyesinde bulunan telefon numaranızı 6262′e göndermeniz gerek,ardından gelen SMS’de şuana kadar kazanılmış olan TeknoPuanları öğrenerek www.teknokumbara.com.tr adresinden hediyelerini seçmeye başlayabilir.