2014 model Jetta kampanya fiyatları listesi

Volkswagen’in en beğenilen modellerinden biri olan Jetta ülkemizde yok satıyor. Klasik ve estetik tasarımı ile dikkat çeken Jetta motor seçenekleri ile C sınıfı sedan seçeneklerinin en başarılılarından. Maalesef dış tasarımındaki başarıyı iç mekana yansıtamayan Jetta’nın içerisindeki plastik kalitesi Golf’ü aratıyor. Özellikle kapı içlerinde kumaş kullanılmadan plastiğe yer verilmesi, ön konsolun basit yapısı Jetta’nın eskiden olduğu gibi Golf’ün sedanı iddiasını çürütüyor. Meksika üretimi modelde Alman işçilik kalitesini göremiyoruz. İç mekandan gelen trim sesler, golfteki başarılı yalıtım Jetta’da bulunmuyor.

Özellikle dizel otomatikte minimum 3-4 ay bekleme süresi ise tüketiciyi farklı modellere yöneltiyor. Jettanın başlangıç fiyatı 53.800 TL. Bu fiyat trendline için geçerli ve bu şekilde araç bomboş şekilde geliyor. Jetta’nın kampanya fiyat listesine bakacak olursak;

Dizel otomatik fiyatına baktığımızda en boş donanımda 77.500 TL, orta donanım olan comfortline 84.100 TL gibi inanılmaz fiyatlar dikkat çekiyor. Bundan 2-3 yıl önce bu fiyatlara D segmenti premium araçların alınabildiğini düşündüğümüzde ülkemide otomobil fiyatlarının durumunun çok vahim olduğunu görüyoruz. Bize göre Golf’te olduğu gibi Jetta’da da en mantıklı donanım ve motor comfortline 1.2 TSI.

Eklenme Tarihi : 09.Ağu.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir