2015 Carrefour haramidere yeni yıl kampanyası

Carrefour kampanyaları 2015 yeni yıla özel fırsatlarla devam ediyor! Carrefour Haramidere AVM mağazalarında kampanya tarihleri arasında yapacağınız harcamalarda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Kampanya tarihi: 22 – 30 Aralık 2014 tarihleri arasında

Carrefour Haramidere AVM’den aynı gün içinde toplamda minimum 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler mağaza hediye kuponlarından milli piyango biletlerine yılbaşına özel süpriz hediyeler kazanacak. AVM içinde yer alan “Şeker Ev” girişine asılacak sürpriz hediyelerin yer aldığı yılbaşı çoraplarından birini seçerek yeni yıla özel hediyeleri kazanma fırsatı yakalayacak olan Carrefour Haramidere AVM misafirleri yeni yıla tatlı bir başlangıç yapacak.

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, 92.117 metrekare arsa alanı üzerine kuruludur ve 25.300 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Bünyesinde bulundurduğu CarrefourSA Hipermarket’in yanı sıra 39 seçkin markaya ev sahipliği yapan Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için rahat bir alışveriş ortamı sunuyor.

İstanbul Haramidere’de 2001 yılında hizmet vermeye başlayan Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, iç mekanda çocuklara özel eğlence üniteleri, otopark alanında yer alan 2.000 metrekarelik karting pisti, 7.000 metrekarelik lunaparkı ve keyifli oturma alanına sahip terasıyla, ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra, eğlenceli zaman geçirme fırsatı da sağlıyor.

Carrefour Haramidere Alışveriş Merkezi, toplam 1.331 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanlarının yanı sıra, ücretsiz müşteri servisleriyle de ziyaretçilerine kolay ulaşım imkanı sağlamakta ve çocuklu aileler için bebek odası, bankamatik, kuru temizleme, lostra hizmeti sunmaktadır.

>

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir