A101 market indirim katalogları 18 Eylül 2014

A101 marketlerde aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. A101’de bu hafta 18 Eylül ile 25 Eylül tarihleri arasında satılacak aktüel ürünlerin yeraldığı kampanya katalogları yayınlandı. A101 18 Eylül’de tam 9 katalog ve muhteşem ürünler dikkat çekiyor. Elektronikten giyime kadar ilginizi çekecek birçok ürünü harika fiyatlarla a101 mağazalarında bulabilirsiniz.

Bu haftanın ilk dikkat çeken ürünü 799 TL fiyatla Nexon marka 40″ ekran boyutuna sahip smart televizyon, Full Hd çözünürlükteki televizyonun fiyatı mağazalara göre iyi ama internet sitelerinde kart puanı ve indirimlerle rahatça taksitli alınabilecek bir ürün.

Singer promise 1408 dikiş makinası ise 3-4 ayda bir satılan ve fiyatı giderek artan bir ürün. Şimdiye dek kullanıcılardan önemli bir şikayet almadık, alınabilir bir ürün.

Singer 14sh 654 model overlok makinası hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz, kullananlar varsa lütfen yorum bölümünden bizleri aydınlatsın.

Vestel V-press buhar kazanlı ütüyü tavsiye ediyoruz, güçlü buhar üfleyebiliyor ve kıyafetlerdeki kırışıklıkları kolayca açabiliyor. Ürün birkaç yıldır satılıyor ve kullanıcılardan olumsuz bir geri dönüş almadık.

Canlı çiçekler bayanların mutlaka incelemesi gereken ürünlerden, bu fiyata piyasada bulmanız imkansız.

Kosla ve Finish ürünlerindeki fiyatlarda dikkat çekici!

İşte haftanın kampanya katalogları

Eklenme Tarihi : 10.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir