A101’de 25 Eylül SEG 48″ Smart uydu alıcılı televizyon detaylı inceleme

Merhaba değerli ziyaretçiler. A101 marketlerde 25 Eylül 2014 tarihinde satılacak SEG 48″ smart televizyonu detaylı olarak inceleyeceğiz. A101 belirtmesede ürünün tam modeli SEG 48” 48SNB6240. Ürün Vestel üretimi ve yan marka olarak satılıyor. Üründe kullanılan panel Samsung üretimi ve Vestelin VESTEL 48PF7175 modelinde de aynı panel kullanıyor. Vestel modelinden görünüm olarak ayrılıyor. Çerçeve ve ayak kalitesi olarak biraz düşük kalitede ama kesinlikle kötü değil. İnce kasaya ve modern bir görünüme sahip.

A101 SEG televizyon uzun süredir Carrefour marketlerde satılıyor ve fiyatı 1400 TL. 48″ gibi dev bir ekrana sahip televizyon için fiyat gayet iyi. 1299 TL’lik A101 fiyatı ise gerçek bir fırsat. Ürün görüntü kalitesi açısından asla kötü değil. Ortalama bir görüntü kalitesine sahip. Ürün 400HZ ama bu yazılım ile elde ediliyor. Panelin gerçek yenileme değeri 100HZ. Bu değer hareketli görüntülerde gözü rahatsız etmeyecek seviyede. Oyun konsolu bağlayacaklar için oyunlarda biraz rahatsız edebilir ama amacı tv seyretmek olan kullanıcı için sorun teşkil etmiyor.

Ürünün renk ve parlaklığı gayet iyi. Kontrastı iyi ayarlanmış ve çok yapay değil ve renkler birbirine girmiyor. Panelin Samsung olması güven veriyor. Üründeki smart özelliği maalesef kullanılabilir değil, internet tarayıcısı çok zayıf ve yavaş. USB üzerinden MKV dahil video oynatabiliyor. Full HD videolar sorunsuz izlenebiliyor.

Üründe WİFİ özelliği mevcut fakat Vestel wifi adaptör gerekiyor fiyatı 50 TL.

121 cm boyutlu televizyon ile oda ve salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Ürün çerçeveleri ince olduğu için duvarda çok farklı bir izleme deneyimi sunuyor. Uydu alıcısı gayet başarılı, kanal değiltirme hızı yaklaşık olarak 1 saniye.

Kampanyabul.org olarak ürünü tavsiye ediyoruz. Bu fiyata bu büyüklükte bir televizyon seçeneği maalesef piyasada çok az. Vestel garantisi ile daha fazla ödemeden kaliteli bir görüntü almak isteyenler için iyi bir seçenek. Ürün taksitli olarak 1247 TL’ye satılacak.

Eklenme Tarihi : 18.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir