Adidas 2014 okul seti hediye kampanyası

Adidas mağazalarında yeni sezon ürünler satışa sunuldu. Yeni sezonda 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonu ürünlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde çanta, defter ve kurşun kalemlerden oluşan Adidas okul seti hediye ediliyor.
adidas ayakkabılarla okulda rahatlık gün boyu devam ediyor
Okul üniformalarını tamamlamak üzere tenis ve koşu ayakkabılarından esinlenerek tasarlanan ve adidas teknolojilerinin uygulandığı siyah deri ayakkabılar ve daha renkli bir tarzı olan gençler için Originals ve Neo koleksiyonlarında sunulan birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip ayakkabılar, öğrencilerin okulda gün boyu rahat hareket etmelerine ve ayak sağlıklarının korunmasına yardımcı oluyor.

Öğrenciler için bir sırt çantasının çok ötesi adidas mağazalarında
Çantalar kalemlik ve kullanım kolaylığı sağlayan birçok cep gibi tasarım özellikleri ile dikkat çeken çekiyor. LoadSpring™ teknolojisi ile de çanta askılarının esnemesini sağlayarak, öğrencilerin omuzlarına binen yükün eşit oranda dağılmasına ve çantaların rahatlıkla taşınmasına olanak veriyor.

200 TL ve üzeri alışverişlerde okul seti adidas’tan hediye
adidas, aynı zamanda gençleri sevindirecek bir okula dönüş kampanyası düzenliyor. 27 Ağustos – 14 Eylül tarihleri arasında seçili adidas yetkili satış noktalarından ve shop.adidas.com.tr/ adresinden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişler, öğrencilere çanta, defter ve kurşun kalemlerden oluşan bir okul seti kazandırıyor.

Eklenme Tarihi : 02.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir