Anadolujet Turkcell kampanyası dönüş bileti hediye

Turkcell kurumsal aboneleri AnadoluJet uçak biletleri alımlarında gidiş dönül bilet ücretinin sadece birini ödüyor. Kampanya 8 Aralık 2014 tarihine kadar alınacak biletler için geçerli. Uçuş tarihleri ise 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında olması gerekiyor.

AnadoluJet, Turkcell kurumsal hat sahiplerine özel yeni bir kampanya başlatıyor. 8 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten gidiş – dönüş uçak bileti satın alan Turkcell kurumsal hat sahiplerinin aldığı biletlerden biri bedavaya geliyor. AnadoluJet’i tercih eden Turkcell’liler 15 Aralık 2014 – 15 Ocak 2015 tarihleri arasında gönüllerince uçuyor.

Her kurumsal kullanıcının yalnızca bir kez yararlanabildiği kampanyaya katılmak için AJET yazıp 5478’e SMS göndermek gerekiyor. Turkcell kurumsal hat sahipleri, SMS sonrası gelecek promosyon kodu ile www.anadolujet.com üzerinden kampanyaya katılabiliyor.

AnadoluJet’in Kıbrıs ve tüm iç hat uçuşlarının dahil olduğu kampanya, aktarmalı uçuşları kapsamıyor. Tüm ücret sınıflarında geçerli olan kampanya, diğer promosyon ve indirimlerle birleştirilemiyor.

Eklenme Tarihi : 29.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir