Arçelik değiştirme kampanyası 500 TL’ye varan indirim

Arçelik eski beyaz eşyanızı alıp yenilerini 500 TL’ye varan indirimlerle sizlere sunuyor Arçelik değiştirme kampanyasında 31 Ekim tarihine kadar markası ne olursa olsun eski beyaz eşya, televizyon ve bilgisayarlarını, Arçelik ve Beko’nun yepyeni ürünleriyle değiştirebiliyor. Eski ürünleri evlerinden alınan tüketiciler 500 liraya varan indirimlerden de faydalanabiliyor.

Arçelik ve Beko bayilerinden gerekli bilgilere ulaşabilen tüketiciler, çapraz değişim olanağından yararlanarak eski ürünlerini ihtiyacı olan herhangi başka bir ürünle de değiştirebiliyor, eski çamaşır makinesinin yerine yepyeni, son teknolojiye sahip, enerji verimli bir buzdolabı alabiliyor.
Arçelik A.Ş.’nin yenileme hareketi kapsamında toplanan eski ürünler, Arçelik A.Ş.’nin birisi Bolu ‘da kurulmuş olan, diğeri de Eskişehir’de kurulmakta olan iki tesisinde işlem görecektir. Türkiye’nin uluslararası standartlara uygun (EN 50574) tam teşekküllü, eski buzdolaplarında var olan, ozon tabakasına zararlı CFC ‘li gazları da kapalı sistemle toplayabilen ilk geri dönüşüm tesisinde, bu ürünler yeniden doğaya kazandırılacak

Değiştirme kampanyası, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyon ve bilgisayar ürün gruplarında geçerlidir. Eski ürününüzü, ihtiyacınız olan başka bir ürün grubu ile değiştirebilirsiniz. İndirim tutarları ürün grupları bazında farklılık göstermektedir. Buzdolapları, televizyon ve bilgisayar ürün gruplarında 500 TL’ye varan, çamaşır ve kurutma makinelerinde 300 TL’ye varan, bulaşık makinelerinde 240 TL’ye varan, fırınlarda 140 TL’ye varan indirim yer almaktadır.

Eklenme Tarihi : 03.Eki.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir