Atasay altın 2014 İstanbul shopping fest indirimleri

2014 İstanbul shopping feste özel indirimler sürüyor. Her yıl festivale özel indirimler sunan Atasay bu yılda birçok üründe indirime gidiyor. Kampanya kapsamında 10-29 Haziran tarihleri arasında Atasay İstanbul mağazalarından yapılacak alışverişlerde altın ürünlerde %10, pırlantalı ürünlerde ise %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Alışverişin en keyifli hali Shopping Fest, bu yıl 7-29 Haziran tarihleri arasında eğlenceli ve bol indirimli günler yaşatacak.

Shopping Fest heyecanını, farklı hikayelerin ışıltılı tasarımlarda hayat bulduğu Atasay’da yaşamaya ne dersiniz? Dünya trendlerini tasarımlarına yansıtan ve her zevke/bütçeye uygun mücevherler sunan Atasay festival coşkusuna ayak uyduruyor ve İstanbul mağazalarından yapılacak alışverişlerde altın ürünlerde yüzde 10, pırlantalı ürünlerde ise yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. İndirimler yalnızca kampanyaya katılan Atasay mağazalarında geçerli olup, başka bir kampanyayla birleştirilemez. Ürünler yalnızca mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

İstanbul’un en gözde alışveriş merkezleri ve caddelerinde gerçekleşecek olan İstanbul Shopping Fest 2014 kapsamında çok özel indirimlerle sunulan Atasay tasarımlarıyla buluşmak için en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.

Eklenme Tarihi : 10.Haz.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir