Avea 2014 anneler günü kampanyaları

Avea kampanya ve fırsatları devam ediyor. Avea 2014 anneler günü kampanyasında bu yıl geçerli olacak indirim ve fırsatları aşağıda bulabilirsiniz.

Vestel’de Seçili küçük ev aletlerinde %25 indirim ve bulaşık makinesinde %10 indirimAvealıları Bekliyor
Kampanya 1 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında www.vestel.com.tr sitesi ve Vestel bayilerinden  yapılacak seçili küçük ev aletleri ve BMJ-XL 701 W kod numaralı bulaşık makinesi alışverişlerinde geçerli olacaktır. V-Bruch Serisi 2000 Beyaz Çay Makinesi, V-Press Serisi 4000 Mavi Buharlı Ütü ve Air Max 2004 Beyaz Elektrikli Süpürgesi ürünleri kampanyaya dahil olan küçük ev aletleridir. Kampanya bu 3 ürünün aynı anda alınıp  perakende fiyatı üzerinden %25, bulaşık makinesinde de %10 indirim faydası olarak geçerlidir. Avea müşterileri ANNEVESTEL yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir. www.vestel.com.tr sitesindeki alışverişiniz için cep telefonunuza gelen kampanya şifresinin alışveriş sepetindeki “indirim kuponu” alanına girilmesi gerekmektedir. Vestel bayilerinden yapılacak alışveriş için cep telefonun gelen kampanya şifresini mağaza yetkilisine bildirilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım sınırı bulunmamaktadır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Vestel A.Ş ve AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş’de saklıdır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Yapacağınız her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Ciceksepeti.com’da Tüm çiçek, kek, kurabiye ve çikolatada %15, seçili ürün sayfası %40 indirim
Kampanya 1-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyada Avea, Türk Telekom müşterilerine özel  tüm çiçek ve kek, kurabiye, çikolatada %15, seçili ürünlerde %40 indirim sağlanmaktadır. Kampanyadan faydalanılabilinmesi için CICEKSEPETI yazıp 5060′a sms gönderilmesi ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki “kupon kodu” alanına girilmesi gerekmektedir. İndirim, alışveriş sepetindeki tüm ürünlerin satış fiyatı toplamı üzerinden hesaplanacaktır. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.  Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim A.Ş.’de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir.

Home Sweet Home mağazalarında Tüm ürünlerde %25 İndirim
Kampanya 1-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında tüm Home Sweet Home mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında indirimsiz olan tüm ürünlerde tek seferde %20 indirim faydası olarak geçerlidir. Avea müşterileri HSH yazıp 5060 servis numarasına  kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir.Home Sweet Home kampanyası  başka kampanyalarla birleştirilemez.  Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Home Sweet Home ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş’de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir.

Çift Geyik Karaca’da PinkCard ile yapılan kadın ürün alışverişlerinde %50 İndirim
Kampanya kapsamında 25 Nisan – 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Çift Geyik Karaca sezon mağazalarında 2014 yaz koleksiyonu kadın ürünlerinde  PinkCard ile yapılan alışverişlerde anında %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanılması için şifre alınması ve kampanya şifresinin ödeme esnasında yetkiliye bildirilmesi gerekmektedir. Avea hat sahipleri ise KARACA yazıp 5060′a SMS göndererek kampanya katılım şifresi alabilirler. Şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan yararlanmak için her seferinde yeni şifre alınması gerekmektedir. Bu kampanya başka promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya outlet mağazalar dahil değildir. Avea hat sahiplerinin 5060′a gönderdikleri kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir.

Markafoni.com’da 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL indirim
Kampanya 1-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında Avea üyelerine özel markafoni.com’da 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak 10 TL anında indirim kodu verilecektir. Kampanya kodları 31 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için MARKAFONI yazıp 5060’a ücretsiz sms gönderilmesi ve indirim kodu alınması gerekmektedir. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 33,25 kuruş olarak ücretlendirilir. Markafoni.com’da ödeme işlemi sırasında “indirim kodunuz” bölümüne indirim kodunuzu girip, “TAMAM” tuşuna basarak indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım ilk 100.000 kişi ile sınırlıdır, her üye kampanyadan dört kez yararlanabilir. Avea ve Markafoni kampanya süresini genişletme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Eklenme Tarihi : 01.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir