Axess 25 TL hediye chip para 19-30 Eylül 2014

Axess kredi kartı kazandırmaya devam ediyor. Bu ay biraz sönük kalan bir kampanya daha başladı. Axess ile Akaryakıt, market ve kuyum hariç tüm işyerlerinden 19-30 Eylül 2014 tarihleri arasında toplamda 500 TL alışveriş yaparak 25 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Kampanya özellikle internet sitelerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamalarda ekstra bir 25 TL daha kazandırabilir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan Axess, Wings, Free, FISH, Carrefour Axess ve Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
25 TL chip-para kazanmak için; Akbank bireysel kredinizle toplam 500 TL harcama yapmalısınız. Chip-para ödülü toplamda 500 TL alışveriş tutarına ulaştığınız kartınıza yüklenecektir.
Kampanya koşullarını yerine getirmeniz durumunda chip-para ödülünüz 9 Ekim’de kartınıza yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan ve kullanılmayan chip-para’ların son kullanım tarihi 16 Ekim’dir.
Kampanya kapsamında en fazla 25 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Ticari kartlar, nakit çekim ve türevi işlemler, anlık veya talimatlı fatura, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, akaryakıt,market,kuyum sektörlerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmanız için, Akbank sistemindeki cep telefonunuzdan SON yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS tutarı (KDV ve ÖİV dahil); Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Eklenme Tarihi : 20.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir