Axess 4×100 TL harcamaya 40 TL chip para hediye 1-30 Eylül 2014

Axess kredi kartı sahipleri bu ay 1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 2.  tüm akaryakıt ve market alışverişlerinizde 20 TL, 4. 100 TL ve üzeri harcamada 40 TL değerinde chip para hediye ediyor.

Kampanya katılımı için FIRSAT yazıp, 4566’ya SMS göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında  geçerlidir. 30 Eylül 2014 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında, Akaryakıt ve Market sektörlerinde, Axess üye işyeri olsun olmasın, 100 TL ve üzeri 2. harcamanızda 20 TL, 4. harcamanızda 20 TL daha chip-para kazanacaksınız.
Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess ve Fish kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 40TL ile sınırlıdır.
Kazanılan chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.
Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kampanyadan Axess ve Fish asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilir.
Wings, Free, Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Free kart sahipleri, FREEFIRSAT yazıp 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dahil olabilir, Free kartlarıyla yapacakları akaryakıt ve market harcamalarından ekstra chip-para kazanabilirler.
Wings kart sahipleri, MPFIRSAT yazıp 4566’ya SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir, Wings kartlarıyla yapacakları akaryakıt veya market harcamalarından ekstra Mil Puan kazanabilirler.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı; Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65TL olarak ücretlendirilir.
Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 1.000.000 TL chip-para ile sınırlıdır.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Eklenme Tarihi : 02.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir