Beğendik maximum kart kampanyası 1 Eylül – 7 Ekim 2014

Maximum kredi kartı sahipleri Beğendik marketlerden yapacakları 75 TL ve üzeri 2. harcamalarında 15 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya 1 Eylül – 7 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya Ayrıntıları
1- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
2- Kampanya 1 Eylül – 7 Ekim 2014 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişte geçerlidir.
3- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “MARKET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartları için 4402′ye ve Ziraat Maximum Kartları için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4- Her SMS operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilecektir.
5- Aynı gün  yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
6- Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
7- Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 27.10.2014′tür.
8- Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve şirket kredi kartı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
9- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
11- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
12- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
13- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
15- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16 -Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

Eklenme Tarihi : 01.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir