Bim 26 Eylül aktüel kataloğu detaylı incelemede

Bim aktüel ürünlerde bu hafta 26 Eylül 2014 cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünlerin yeraldığı kampanya kataloğu yayınlandı. Haftanın ürünlerinde ilk dikkatimizi sürekli olarak bim marketlerde görmeye alışık olduğumuz ürünler çekiyor. Tek katalogda genel itibari ile oto ürünlerine yer verilmiş.Ürünleri detaylı olarak inceleyelim.

Black&Decker araç süpürgesi yine 75 TL fiyatla satılıyor. Güç olarak bekleneni veremeyen ürün dışarı toz atıyor ve çok gürültülü. Yaklaşık 3 metre kablo uzunluğuna sahip ve piyasada bu fiyat seviyesinde bulunabiliyor.

Haftanın en ilgi çekici ürünü Heifer gravür seti. Uzatma şaftına sahip ürünün kaliteli versiyonu Dremel 200 liraya satılıyor. Heifer ürün kalitesinin ortalama düzeyde olduğu düşünülürse 59 TL’ye çok faydalı bir ürün. Gravür ve taşlama seti ile ince kesme işlemleri, yontma, delme, zımparalama gibi farklı aksesuarlarla çok kullanışlı bir set sahibi olabilirsiniz.

Birçok kişinin beklediği Toolmaxx park sensörü 49 TL fiyatla satılıyor. Bir zamanlar 20 liraya satılan ürün yok satınca bimde fiyatları 49 TL seviyesine kadar revize etti. Ürün birçok aktüel haftasında yok sattı, karaborsaya bile düştü. İşlevi ve kalitesiyle çok kullanışılı ve ekonomik bir ürün. Montajı kendiniz basit adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Arabada ve evde yangın söndürme tüpü olmayanlar için kesinlikle bimdeki 13.50 TL’lik ürünü tavsiye ediyoruz. Evinizin bir köşesine koyarak çocukları bilinçlendirebilir yeri geldiğinde büyük zararların önünü alabilirsiniz.

Çıtçıtlı oto paspası yaz-kış kullanabileceğiniz ortlama kalitede bir ürün. Sanayide aksesuarcılarda 50 TL’ye bulabilmek mümkün. Çok önemli bir fırsat değil.

Kış gelirken akü takviye kablonuzu aracınızda yoksa almanızda fayda var, yeri gelince hayat kurtarıcı bir ekipman.

Veee haftanın belki de en önemli ürünü Sony 2000 mah taşınabilir şarj aleti. Sony kalitesiyle Li-ion pil kullanan ürün uzun süre şarj seviyesini koruyabilir. Usb üzerinden şarj edilen ürün ile standart bir akıllı telefon bataryası tam kapasiteyle doldurulabiliyor. Tatilde veya uzun yolculuklarda yanınızda taşıyarak usb kablosu ile telefon veya micro usb portlu başka bir cihazı şarj edebilirsiniz. Ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz.

İşte görsellerle haftanın aktüel ürünleri

Eklenme Tarihi : 19.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir