Bim aktüel 26 Eylül 2014 Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL

Bim marketlerde bu hafta 26 Eylül Cuma aktüel ürünlerde Heifer marka Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL fiyatla satılacak. Uzatma şaftına sahip ürün yanında 227 parça aksesuar seti hediye ediliyor. Peki nedir bu gravür seti. Gravür seti sıradan taşlama setinin mini boyutlusudur. Uzatma şaftı sayesinde rahat ve detaylı çalışabilirsiniz. Küçük çaplı taşlama ve kesme aksesuarları ile ince işçilik gerektiren uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Herhangi bir nesne üzerine yazı yazabilir, detaylı kesme yapabilir, mermer veya seramik işleyebilir, heykel yapabilir, zımpara yapabilir kısaca hayalinizdene varsa yapabilirsiniz. Evde hobi amaçlı kullanılabilecek gravür setlerinde en kaliteli ürünler Dremel modelleridir. Gravür işinde en önemli husus aksesuar kalitesidir. Kalitesiz bir taşlama ucuyla en güçlü makinada sorun yaşarsınız ama kaliteli uçlarla her makina iş görür. Bu bakımdan Heifer yanına işinizi görecek birkaç parça kaliteli uç alarak güzel bir set haline getirebilirsiniz.

Kaliteli uçlar dremel marka olarak 10 liradan başlıyor, eğer onlarca parça alacaksanız dremel 3000 ve aksesuar setini 200 liraya almak daha mantıklı olacaktır. Boş zamanlarınızda uğraşmak için alıyorsanız Heifer alabilirsiniz. Heifer elektrikli aletler ortalama kalitede sorunsuz ürünler.

  • Güç;135 W
  • Devir hızı; 0-8000/0-33000 d/dk
  • Çanta ve 227 parça aksesuar

 

Eklenme Tarihi : 23.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir