Bim Asus X551MAV notebook incelemesi

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, bugün sizlere Bim marketlerde 19 Eylül Cuma günü satılacak Asus X551MAV notebook modeli hakkında bilgiler verip ürünün alınabilirliğini inceleyeceğiz.

A101’de bu hafta Acer notebook satıldı, işlemci olarak celeron N2830 modelini kullanan Acer 679 TL fiyata sahipti. Yaptığımız incelemede bu notebook’u tavsiye etmedik zira işlemci çok zayıf bir model.

Asus X551MAV yine celeron N2830 işlemciyi kullanıyor. Yapılan testlerde çok zayıf bir işlem kapasitesine sahip olduğunu gösteren N2830 hız ihtiyacı olan kullanıcı için iyi bir seçim değil.

Celeron N2830 işlemci test sonuçları

Bimin sattığı Asus modeli öncelikle malzeme kalitesi olarak Acer’dan çok daha iyi. Sağlam kasa, klavye yapısı ile 600 liralık fiyatı gözönünde bulundurulursa işlemcinin zayıflığı gözardı edilebilir. Ofis işleri ve internette sörf için çok iyi bir seçim olacaktır. Öğrenciler ve ofis çalışanları için Asus kalitesini 599 TL’ye sunan Bim taksit seçeneği de getirseydi çok iyi olacaktır. Ürünü sadece nakit ve tek çekim olarak alabileceksiniz.

Özet olarak 599 TL’ye bu bilgisayarı eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın, büyük beklentiye girmeyin zira ürün işlemci olarak tatmin edici değil.  Fiyatı ve kasa kalitesi düşünüldüğünde ise düşük bütçeli tüketiciler için bulunmaz bir fırsat. Ürünün internet sitelerindeki fiyatı 800-950 TL arasında değişiyor.

Eklenme Tarihi : 12.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir