Bonus bayram kampanyasında her 75 TL’ye 5 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri 2014 ramazan bayramına özel kampanyada yapacakları her 75 TL alışverişte 5 TL bonus kazanıyor. Kampanya 27 Temmuz tarihine kadar bonus üyesi Tekstil, Oyuncak, Ayakkabı ve Kozmetik sektörlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 19 – 27 Temmuz 2014 arasında Tekstil, Oyuncak, Ayakkabı ve Kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerinde ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Her 75 TL’ye 5 TL Bonus kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 3 kez yararlanarak toplamda 15 TL bonus kazanabilir.
  • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi dahildir.
  • American Express Card, Miles&Smiles Kredi Kartı, Ticari Kartlar, Diğer Banka Bonusları, Debit Kartlar, Prepaid Kart, Altın Bonus kart, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal mağaza, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan bonuslar 5 – 14 Ağustos 2014 arasında Bonus üyesi işyerlerinde kullanılır. Kullanılmayan Bonus’lar 15 Ağustos 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  • Katılım için harcamadan önce BAYRAM yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340′a, SMS göndermelidir.
  • Bonus Flexi ,Flexi, Bonus Genc sahiplerinin kampanyaya katılımı için harcama işleminden önce EVET BAYRAM yazıp bir boşluk bırakıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340′a sms göndermeleri gerekmektedir .Bu kartlar için kampanya katılım ücreti 3,99 TL dir.Tüm kartlar için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyada gönderilen kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Eklenme Tarihi : 19.Tem.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir