Bonus mtv kampanyası 2014 Temmuz

Bonus kredi kartı sahipleri 2014 2. dönem motorlu taşıtlar vergisi ödemlerini 3 taksitle yapabilecek. Temmuz dönemi mtv kampanyası 1-31 Temmuz tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden yapacakları tüm ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

01 -31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333′den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
Gib.gov.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333′ten yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
SMS kanalıyla da 3 taksitle MTV ödemesi yapılabilecektir. Bu süreçte “MTV SOR PLAKA NO” yazıp 3340′a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra “MTVÖDE KARTSON6 PLAKANO” yazıp 3340′a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 01.Tem.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir