BP maximum kart kampanyası 25 TL hediye

BP kampanya ve fırsatları devam ediyor. BP akaryakıt istasyonlarından maximum kart ile yapacağınız 4 defa 100 TL alışverişte 25 TL hediye maxi puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 16 Nisan- 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde geçerli olacak ve kazanılan puanlar sadece BP istasyonlarında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı BP İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “BP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402′ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
4- İlave MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 19 Haziran 2014’tür.
5- Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece BP istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
6- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
7- Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Bankamız Maximum POS cihazından geçmesi gerekmektedir.
8- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz..
11- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan’lar da geri alınacaktır. Bankamatik kart ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
13- Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir
14- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
15- Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “BP”” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747′ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
16- Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

Eklenme Tarihi : 16.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir