Cardfinans 2014 okul alışveriş kampanyası 50 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri 2014 okul alışverişleri kampanyasında 50 TL para puan kazanıyor. Kampanya kapsamında bu ay 30 Eylül tarihine kadar kıtap ve kırtasiye mağazalarından finanssbank posları üzerinden 75 TL ve alışverişinizin %15′i değerinde puan kazanacaksınız.

Kampanya katılımı için ‘KITAP’ yazıp 2273’e gönderin!

Kampanya Ayrıntıları

 • CardFinans bireysel kredi kartlarla veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’lar ile 1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Dost Kitabevi,İnkılap Kitabevi, Kabalcı Kitabevi, Kitapsan, NT Kitap mağazalarında kitap kırtasiye üye işyerlerinde Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerin %15’i değerinde toplamda 50TL’ye varan ParaPuan kazanılabilecektir.
 • ParaPuan’lar işlem anında yüklenecek olup, kullanılmayan ParaPuanlar işlem anında yüklenip 8 Ekim 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1-30 Eylül 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “KITAP” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273′e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler kayıt için 2273’e SMS gönderimi yapmaksızın ParaPuan kampanyasından faydalanabileceklerdir.
 • Fix Card Kampanya Paketine dahil olmayan müşterilerin  ParaPuan kampanyasından yararlanmaları için  0850 222 0 900’u arayarak kayıt olmaları gerekmektedir. Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’lardan tahsil edilir.
  Finansbank bireysel kredi kartları veya Kampanya Paketi’ne dahil Fix Card’lar ile  1-30 Eylül tarihleri arasında Dost Kitabevi, İnkılap Kitabevi, Kabalcı Kitabevi, Kitapsan, NT Kitap markalarının anlaşmalı mağazalarında Finansbank POS’larından yapılacak telekomünikasyon hariç 75 TL ve üzeri 2-6 arası taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak artı 3 taksit avantajı sunulacaktır.
 • Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler her iki kampanyaya da dahil değildir.
 • ParaPuan kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan tek bir bireysel kredi kartıyla bir defa yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacaktır.
 • ParaPuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Eklenme Tarihi : 01.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir