Carrefour 2014 kurban fiyatları

Carrefour marketlerde 2014 kurbanlık satışları başladı. Carrefour bu yıl 3 farklı kurban paketi sunuyor. Büyükbaş dana hisse 795 TL fiyatla, Karaman koyun paketi 695 TL fiyat, Kıvırcık koyun paketi 765 TL fiyatla satılıyor. Kurbanınızı Paraf kredi kartınızla %10 indirimli olarak mağazalardan alabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi carrefoursa.com adresinden verebilir veya 3 Ekim 2014 tarihine kadar mağazalardan alabilirsiniz.

Carrefour Canlı kurban satışı 2014
Bununla beraber belirli CarrefourSA mağazalarında canlı kurbanlık satışları da yapılmaktadır. 19 Eylül-4 Ekim 2014 tarihleri arasında canlı kurban satışları devam edecek olup, satın aldığınız kurbanlığı dilerseniz hemen alıp götürebilir, dilerseniz keseceğiniz güne kadar CarrefourSA’nin özel emanet çadırında ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. CarrefourSA mağazalarında kurbanlık kesimlerimiz 4-5-6-7 Ekim 2014 tarihlerindedir.

CarrefourSA canlı kurban satışlarında siz değerli müşterilerine randevulu kesim imkanı sunmaktadır.Satın alıp emanete bıraktığınuz kurbanlık için size verilen emanet fişinde kesim tarih ve saatini görebilir, böylece kurbanlığınızın kesileceği saatte CarrefourSA’ya gelip,hiç beklememiş olursunuz.

Bu yıl CarrefourSA’da Kurbanlık Fiyatları;
1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi KDV DAHİL 795 TL’dir.
Küçükbaş Karaman Kurban Paketi KDV DAHİL 695 TL’dir.
Küçükbaş Kıvırcık Kurban Paketi KDV DAHİL 765 TL’dir
Küçükbaş Kıvırcık Kurban Paketi Marmara ve Ege Bölgesindeki CarrefourSA’larda geçerlidir.

Tüm Axess, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf ve World kartlar ile vade farksız 2 ila 9 taksit imkanı sağlanmaktadir. Paraf Kart ile yapılan ödemelerdeki %10 indirim sadece mağazadan yapılan satışlarda geçerli olup internetten yapılan satışlarda geçerli değildir.

Almış olduğunuz kurbanları bağışlamak isteyenler için;
CarrefourSA 2014 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği veya Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na kurban bağışı olanağı da sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde, kurban bağışlarınız CarrefourSA güvencesiyle doğrudan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği veya Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’ndan seçmiş olduğunuz kuruma teslim edilecektir. Bağışın gerçekleştirildiğine dair şahsınız adına düzenlenen teşekkür ve bağış belgeniz Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği veya Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na kurban kolinize istinaden düzenlenen irsaliyeli faturanız ise CarrefourSA tarafından formda bildirdiğiniz iletişim adresinize posta yolu ile gönderilecektir.

Kurban kolisi teslimak bilgileri;
Kurbanlarınızı sadece sipariş verdiğiniz mağazalardan, online alım için internetten siparişi veren (veya vekalet sahibi olarak belirtilen) kişinin kimlik kartı ibrazı ile alabilirsiniz.

Kesim sonrası Mağaza’dan Kurban Kolisi Teslim alımı için uygun gün ve saatler.

Mağazadan Teslim Alma Saat Aralıkları: Ürün teslimatları siparişin verildiği mağazadan
–    Bayramın 2. Günü 05.10.2014 saat 16:00 ile 22:00
–   Bayramın 3. Günü 06.10.2014saat 14:00 ile 22:00
–   Bayramın 4. Günü 07.10.2014saat 14:00 ile 22:00

saatleri arası teslim alınabilir.
* 14:00 – 15:00,16:00 – 17:00, 18:00 – 19:00, 19:00-20:00,20:00-21:00, 21:00-22:00
Kurban adetlerimiz her mağaza için belli sayıda sınırlandırılmıştır.

Canlı Kurban Satışı Yapan Mağazalar
Adana, Seyhan Hipermarket ,Adapazarı, Ada Center Hipermarket, Ankara Yenimahalle Hipermarket,Bursa Maya Hipermarket,Bursa Orhaneli Hipermarket,Eskişehir Hipermarket,İstanbul Bayrampaşa Hipermarket,İstanbul Haramidere Hipermarket,İstanbul İçerenköy Hipermarket,İstanbul Maltepe Hipermarket,İzmir Karşıyaka Hipermarket,İzmit Fuar Hipermarket,Mersin Limonluk Hipermarket,Çorum Bahar supermarket,Diyarbakır Ofis Hipermarket,Elazığ Sürsürü Süpermarket,Kastamonu Zirve Süpermarket,Mersin Göçmen Süpermarket,Samsun Adalet Süpermarket,Samsun Atakum Süpermarket,Samsun Atakum 2 Süpermarket,Samsun Bafra 2 Süpermarket,Samsun Bafra Süpermarket,Samsun Cağaloğlu Süpermarket,Samsun Duruşen Süpermarket,Samsun Ellialtılar Süpermarket,Samsun Gürbüz Süpermarket,Samsun İnönü Süpermarket,Samsun Pelitköy Süpermarket,Samsun Türkiş Süpermarket,Sinop Süpermarket,Tarsus Süpermarket

Eklenme Tarihi : 13.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir