Carrefour Bursa avm kampanyaları

Carrefour marketlerde kampanya ve indirimler devam ediyor. Carrefour Bursa Avm bu ay 5-15 Haziran tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kazanıyor. Shop&Win üye mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya ile her gün 3 kişi Sony Playstation 3, Philips traş makinesi, Xbox oyun konsolu ve Philips radyolu mp4 çalar hediyelerinden bir tanesini kazanacak. Tüm Shop&Win kart sahiplerinin katılabileceği kampanya ile Babalar Günü’nde babanıza en güzel hediyeyi siz verebilirsiniz.

5-15 Haziran tarihleri arasında Shop&Win üye mağazalarından yapacağınız tüm alışverişverişlerinizde Shop&Win kartınıza puan yüklettiğiniz POS cihazından çıkan slip üzerinde kazandığınız hediyenizin ismini belgeyerek hediyenizi teslim alabileceğinizden, tüm alışverişleriniz sonrası Shop&Win kart slip belgenizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1.000.000’un üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2.500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Eklenme Tarihi : 02.Haz.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir