Coca Cola cam şişelerde hediye fırsatı

Coca Cola cam şişe kapaklarında hediye fırsatı başladı. Yeni kampanyasında 16 Haziran 2014- 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Coca-Cola ve Fanta 200 ml, depozitolu cam şişe ürünlerde milyonlarca Coco Cola ve Fanta 200 ml hediye.

Kampanya kapsamında Coca Coca ve Fanta ürünlerinde “DEP 200ML BEDAVA” ibaresi bulunan kapaklarla en yakın satış noktasına giterek hediye ürününüzü alabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Bu promosyon, 16 Haziran 2014- 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Coca-Cola ve Fanta 200 ml, depozitolu cam şişe ürünleri için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerinde geçerlidir. Promosyon süresince dağıtımı yapılan promosyonlu Coca-Cola ve Fanta 200 ml, depozitolu cam şişe ürünlerinde, her 5 adet promosyonlu üründen birinin kapağının altında “DEP 200ML BEDAVA” ibaresi yer alacaktır.
  • Ürünlerin kapaklarının kapalı olması sebebiyle, satış noktalarına ürün dağıtımı yapılırken “DEP 200 ML BEDAVA” ibaresi bulunan ve bulunmayan ürünler ayırt edilemediğinden yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş, Coca-Cola İçeçek A.Ş ve Coca-Cola Satiş Dağıtım A.Ş sorumlu değildir.
  • Bu tesadüfi dağılım sonucu, satın alınan her 5 saat promosyonlu üründen bir tanesinin kapağı altında “DEP 200ML BEDAVA” ibaresi olduğu garanti edilmemektedir. Bu nedenle, 5adet promosyonlu ürün satın alan her tüketici, ürünlerin bir tanesinden bile bedava ürün kazanamayabilir.”DEP 200ML BEDAVA” ibareini bulan tüketiciler,ilgili ürün için yukarıda belirtilen promosyonun geçerli olduğu  son tarihe kadar promosyona katılan ve hediye ürün dağıtımı yapan satış noktalarına, üzerinde “DEP 200ML BEDAVA” ibaresi bulunan promosyonlu kapağı teslim etmeleri halinde,promosyona dahil olan 200 ml depozitolu cam şişe  veya 200 ml depozitolu şişe Fanta ürünlerinden herhangi birini alabileceklerdir.
  • Bu promosyon uygulama gereği M.P.İ izin kapsamı dışında ve Coca-Cola Satış veya  Dağıtım A.Ş tarfından düzenlenmektedir.
  • Promosyon kurallarının tümünü promosyona katılan satış noktalrından, Coca-Cola Danışma Merkezi’nin 444 30 40 veya 0 850 201 30 40 numaralı hattından ve www.coca-cola.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
  • Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Eklenme Tarihi : 20.Haz.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir