Coca Cola kavanoz hediye kampanyası

Coca Cola her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayına özel kampanyasında kavanoz hediye ediyor. Ramazan ayında 3 Ağustos tarihine kadar Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin promosyonlu yeşil renkli kapaklarının altında “3 KAPAĞA 1 KAVANOZ HEDİYE” yazısını bulduğunuzda, bu kapaklardan 3(üç) adet toplayıp hediye kavanoz kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin promosyonlu yeşil renkli kapaklarının altında “3 KAPAĞA 1 KAVANOZ HEDİYE” yazısını bulduğunuzda, bu kapaklardan 3(üç) adet toplayıp promosyona katılmakta ve hediye dağıtımı yapmakta olan bir satış noktasına götürerek, hediyeniz olan 1(bir) adet cam kavanoz 23 Haziran 2014 ile 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içinde alabilirsiniz. Dağıtımı yapılacak olan renkli kapaklı cam kavanozun resmi, promosyonlu Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin etiketleri üzerinde yer almaktadır.
  • Hediyeler 13.000.000 adetlik stokla sınırlıdır.
  • Farklı renkli kapaklı cam kavonozların  satış noktalarına dağıtımı rastgele yapılmaktadır. Bu nedenle ancak satış noktasında mevcut olan renkli kapaklı cam kavanoz hediyenizi alabilirsiniz.
  • İstediğiniz renkli kapaklı cam kavanozların satış noktasında bulunmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş sorumlu değildir.
  • Promosyon kurallarının tümünü, promosyonlu  Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan satış noktalarında, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 444 30 40 veya 0 850 201 30 40 numaralı hattında ve www.coca-cola.com.tr’den öğrenebiliriiniz.
  • Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 23 Haziran 2014 ile 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında T.C ve K.K.T.C sınırları içinde geçerlidir.
  • Bu promosyon,uygulama gereği MPİ izin kapsamı dışında, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş tarafından düzenlenmektedir

Eklenme Tarihi : 19.Haz.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir