Douglas parfümeri indirim kampanyası

Douglas parfümeri mağazalarında kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Douglas yeni kampanyasında 2. ürün alımlarınıza özel %25 indirim fırsatı sunarken seçili ürünlerde %70’e varan indirimler sunuluyor.

Moda ve güzellik dünyasını bir araya getiren Burberry’nin yeni parfümü “My Burberry” Douglas raflarında yerini aldı. Kate Moss ve Cara Delevingne’nin birlikte kamera önüne geçtiği “My Burberry” parfümünde Londra’nın yağmur sonrası büyüleyici kokan çiçek bahçelerinden esinleniyor. Orta notalarında sardunya, altın ayva ve frezya bulunan My Burberry’nin üst notalarında tatlı bezelye ve bergamot; alt notaları ise Şam gülü ve paçuli bulunuyor.

Haftanın Fırsatı:
Ekim ayı boyunca devam edecek olan “My Burberry” kampanyasının yanı sıra 23-29 Eylül tarihleri arasında Douglas Mağazaları’nda cilt bakımı alışverişlerinde ikinci üründe yüzde 25; diğer seçili ürünlerde ise yüzde 70 indirim fırsatı kazanılıyor.

Haftanın Ürünleri:
22-28 Eylül haftasına özel Shiseido Ultimune 325 TL yerine 275 TL olarak satış fiyatıyla alışveriş severleri Douglas Mağazaları’nda bekliyor.

Kendisine en uygun ürünleri ve kampanyaları seçmek isteyenler, Douglas uzman danışmanları eşliğinde alışverişlerini yapabilirler.

Eklenme Tarihi : 25.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir