Elidor Medcezir selfie yarışma kampanyası

Elidor kampanya fırsatları devam ediyor. Elidor en iyi selfie fotoğrafı çekene Medcezir dizisinde oynama fırsatı sunuyor.

23 Mayıs – 23 Haziran 2014 tarihleri arasında en az bir Elidor ürünü ile ‘selfie’ fotoğraflarını çekip Eldior Facebook sayfasına #eliddorlaselfie hashtagi ile paylaş Medcezir dizisinde oyuncu olma şansını yakala…

Kampanya Detayı:

 • https://www.facebook.com/ElidorTurkiye adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek #ElidorlaSelfie isimli yarışma, Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından düzenlenmektedir.
  Yarışma 23 Mayıs 2014 tarihinde saat 18.00’da başlayıp, 23 Haziran 2014 tarihinde saat 18:00’da sona erecektir. Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından, gerekli görüldüğü taktirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • 18 yaşından küçük olanların bu yarışmaya katılabilmek için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir. Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz. Velilerinden izin almayan 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
 • Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Kullanıcılar en az bir Elidor ürünü ile ‘selfie’ fotoğraflarını çekip Eldior Facebook sayfasına #eliddorlaselfie hashtagi ile post olarak gönderirler. Gönderilen tüm fotoğraflar 1 Temmuz tarihinde bir araya gelecek Elidor Türkiye, Doğuş Yayın Grubu ve Manajans / JWT ‘den oluşan juri tarafınden değerlendirmeye alınacak ve 6 finalist fotoğraf belirlenecektir. Daha sonra 6 Finalist arasından 3 kişi tek taraflı takdir hakkına dayalı olarak Ay Yapım tarafından seçilecek ve seçilen kişiler Medcezir Dizisinin 2014- 2015 sezonunda daha sonra belirlenecek bir bölümde de oyuncu olma hakkı kazanacaktır.
 • Yarışmayı kazanan 3 kişinin Dizi’de ne şekilde rol alacağı, Dizi’nin hangi sahnesinde oynayacağı vb. Durumlar senaryo doğrultusunda Ay Yapım tarafından belirlenecektir. Yarışma sonucı oyuncu hakkı elde eden kullanıcıların Dizi setine ulaşımı Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.; rolün gerektirdiği kostüm-makyaj İhtiyaçları ise Ay Yapım tarafından karşılanacaktır.
 • Yarışma sonucu seçilecek kişiler Dizi’de rol almalarına ilişkin tüm gerekli izin, onayı aldığını/alacağını; gerekli muvaffakatname vb. Belgeleri Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. ‘nı imzalattığını/imzalatacağını taahhüt edmiş sayılırlar. İlgili yarışma sonucu seçilen ve Dizi’de rol alan ilgili kişilerin gerek tek başlarına gerekse Dizi’de oynayan oyuncular ile rol esnasında çekilen fotoğrafları belirlenen kriterler dahilinde Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından tahsis edilecek fotoğrafçı tarafından çekilecektir. Unilever bu fotoğrafları Elidor’un www.elidor.com.tr alan adlı sitesinde ve Elidor’un resmi Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram hesaplarında yayınlama hakkına sahiptir.
 • Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı  tutar.
 • Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
 • Belirtilen şartlarda, Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği https://www.facebook.com/ElidorTurkiye  adresinde 1 Temmuz 2014 tarihinde ilan edilecektir. Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. ‘nin kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını ilgili web adreslerinden takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır. Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından gönderilebilecek herhangi bir epostanın/mesajın/özel mesajın kazananlar tarafından herhangi bir şekilde alınamaması durumunda Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Ödül kazanma şansı yakalayan asil kişiler mutlaka iletişim bilgilerini son başvuru tarihi 10 Temmuz 2014′ tarihine kadar paylaşmalıdır. Bu tarihe kadar başvurmayan asil kişiler haklarını kaybederler ve hakları juri tarafından seçilen yedek katılımcılara geçer.
 • Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan asil kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, videoyu yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. ’in bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
 • Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerin tamamının ya da bunlardan Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.’nin seçeceği bir kısmının aynen ya de değiştirilmek suretiyle Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.’nin dilediği şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiklerini ve bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
 • Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla kullanıcılar, aynı cep numarası, e-posta adresi ve isim ve soyadı ile yarışmaya katılamazlar. Aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının kampanya katılımları iptal edilebilir.
 • Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. ’nin kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Yarışma boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
 • Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
 • Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu kampanya özelinde ve diğer tüm Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  kampanyaları için katılım hakkını kaybedecektir. Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden oy verilmesi, paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.
 • Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. , düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. , bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
 • Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  sorumlu tutulamaz. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir.
 • Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. ’ye aittir.
 • Kampanyaya katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
 • Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.  katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Eklenme Tarihi : 25.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir