Finansbank %0.75 faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası

Finansbank nakit ihtiyaçlarını için hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında %0,75 faiz oranlı ve 75 TL dosya masraflı kredi kampanyasını duyurdu.

“Bizce Mümkün” anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan Finansbank, avantajlı koşullarda sunduğu bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Her ihtiyaca özel, hızlı, kolay ve müşteri odaklı yaklaşımı ile ihtiyaç kredilerinde de avantajlı paketler sunan Finansbank’ın, ‘’Vakti Geldiyse, Nakdi Cebinde!” sloganıyla tanıttığı İhtiyaç Kredisi, 2.500 TL’ye ve 9 ay vadeye kadar aylık yüzde 0,75 faiz oranı ve 75TL dosya masrafı ile tüketicilere büyük bir ödeme kolaylığı sağlıyor.

Cazip dosya masrafı ve faiz oranıyla alması kadar ödemede de müşterilerine büyük kolaylık sağlayan İhtiyaç Kredisine başvurmak isteyenler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek, kısa sürede kredi ön değerlendirmelerini yaptırabiliyorlar. Kredi talepleri onaylanan Finansbank müşterileri, başvuru evraklarının eksiksiz olması ve başvuruların sabah yapılması kaydıyla aynı gün içinde kredilerini kullanabiliyorlar. Detaylı bilgiye www.finansbank.com.tr ve Finansbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir