Flo garaj günlerinde okula dönüş indirim kampanyası

Flo kampanyaları devam ediyor. Flo 2014 okula dönüş kampanyasında garaj günleri indirim fırsatları sunuyor. Flo garaj günlerinde %80’e varan indirimli fiyat fırsatlarını kaçırmayın! Kampanyada Bağcılar Merkez Binasında onlarca marka ayakkabı 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

“FLO Garaj Günleri” efsanesi, okula dönüş ve bayram öncesi yine İstanbulluları mutlu edecek. FLO Garaj Günleri’ nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile Nike, Converse, Puma gibi dünyaca ünlü spor markaları, cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor, her gün bir ürün 3,99 TL’ye
9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu “FLO Garaj Günleri”de 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün olacak. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model, stoklarla sınırlı olarak sadece 3,99 TL’den satışa sunulacak.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri 12 Eylül’den itibaren 3 Ekim’e kadar Bağcılar’daki merkez binasında ve Arnavutköy Garaj Mağazası’nda 10.00-21.00 saatleri arasında düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ne bekliyor.

3.99’a ayakkabı alanlar da saat kampanyasına katılabilecek
Tüm bu indirimlerin yanı sıra belirlenen gün ve zaman diliminde alışveriş yapanlar birbirinden güzel binlerce saatten birini sadece 9,99 TL’ye alma şansı yakalayacak. Saat kampanyası için alışveriş limiti olmayacak.

Eklenme Tarihi : 08.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir