Garantiden emeklilere hediye çeyrek altın kampanyası

Garanti Bankası emeklilere özel başlattığı kampanyada emekli maaşını Garantiye taşıyan emeklilere çeyrek altın hediye ediliyor. Çeyrek altın kazanmak için 12 ay boyunca maaşınızı garantiden alma söz vermeniz yeterli.

Maaşını Garanti’den almak isteyen emekliler; PTT’nin verdiği E-Devlet şifreleriyle www.turkiye.gov.tr adresinden ya da dilekçeyle SGK müdürlüklerine başvurarak banka değişikliğini kolayca gerçekleştirebiliyor. Dileyenler, Garanti Bankası şubelerinden de yardım alabiliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, “Hepimizin ailesinde en az bir emekli var. Hedefimiz, emeklilerin bir numaralı özel bankası olmak. Bunu gerçekleştirebilmek için, emeklilerin finansal ihtiyaçlarının neler olduğunu, bir bankadan neler beklediğini anlamaya odaklandık ve detaylı araştırmalarımız sonucunda emeklilere yönelik bir dizi yenilik ve hizmeti hayata geçirdik. Örneğin, emekli maaşlarının yattığı vadesiz hesaplardan Hesap İşletim Ücreti almıyoruz. Emekliler maaşlarını, 3.000’i aşkın Garanti Paramatik’ten, emekliler için özel olarak hazırlanan ekrandan tek tuşla ve kuruşu kuruşuna kolayca çekebiliyor. Üstelik emekli maaşlarını çekerken nakit çekim limit aşım ücreti de ödemiyorlar. Destek, oto ve mortgage kredilerinde tüm emekli müşterilerimize faiz indirimi veriyoruz. Maaşlarını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için kredi taksitlerini 3 ayda bir ödeyebilecekleri indirimli kredi imkanı sunuyoruz. Şimdi tüm bunların yanında kampanya kapsamında çeyrek altın hediye ediyoruz.” dedi.

Çeyrek altın kazanabilmek için, Garanti Bankası aracılığıyla ilk kez SGK emekli maaş ödemesi almış olmak ve kampanya katılım belgesini imzalamış olmak gerekiyor. Altın hediyesi, Garanti Bankası’na yatan ilk maaştan sonra müşterinin altın hesabına yükleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir