Gittigidiyor maximum kart kampanyası 17-30 Kasım 2014

Maximum kredi kartı sahipleri gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya bu ay 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya ayrıntıları

Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “GİTTİGİDİYOR”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. www.maximum.com.tr Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerilerin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.

Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.

Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “GİTTİGİDİYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Eklenme Tarihi : 17.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir