Gittigidiyor world kart kampanyası 1-31 Mayıs 2014

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinde bu ay 1-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında world kredi kartı sahiplerine özel 100 TL değerinde world puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 250-499 TL arası harcamada 25,  500-999 TL arasında 50, 1000 TL ve üzerinde ise 100 TL değerinde world puan fırsatını kaçırmayın!

  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Bir banka müşterisi, sahip olduğu farklı kartlar üzerinden birden fazla kez aynı kampanyaya katılırsa, sadece en yüksek tutarlı alışverişten kazandığı Worldpuan’lar hesabına yüklenir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
  • GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.
  • Kazanılan Worldpuan’lar 12 Haziran 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Haziran 2014′tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Haziran 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
  • Business kartlar , banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

Eklenme Tarihi : 30.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir