Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Aralık 2014

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinden yapacakları 500 TL ile 1000 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL değerinde hediye world puan kazanıyor. Kampanya 1-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. 

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır. 

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir. 

Kazanılan Worldpuan’lar 15 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.(Adios hariç her zamanki gibi…) 

Business kartlar , banka kartları kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir. 

Eklenme Tarihi : 01.Ara.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir