Hepsiburada maximum kart kampanyası 75 TL hediye 16-30 Nisan

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinden yapacakları 750 TL ve üzeri harcamalarda 75 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya bu ay 16 Nisan-30 Nisan 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “HEPSİBURADA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402′ye SMS göndermesi gerekmektedir.
2- Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Mayıs 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 16 Mayıs 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “HEPSİBURADA yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747′ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11- Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri geçerli değildir.

Eklenme Tarihi : 16.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir