Ikea 2014 yaz indirimleri

IKEA kampanya ve indirimleri devam ediyor. IKEA mağazalarında 2014 yazına özel indirim fırsatı sizleri bekliyor. Mobilyadan ev aksesuarına, sofra takımından bahçe mobilyasına kadar birçok yaz ürününde İndirim fırsatları sunan IKEA, 30 Mayıs-29 Haziran tarihlerinde herkesi mağazalarına bekliyor.

IKEA yaz İndirimi kapsamında İstanbul Ümraniye, Bayrampaşa, İzmir, Bursa ve Ankara mağazalarının yanı sıra IKEA.com.tr üzerinden de ürünlere ulaşılabiliyor. Yaz sezonunda evlerini yenilemek isteyenler, tüm mağazalarda ve internet sitesi üzerinde satışa sunulan farklı ürün fırsatlarından  yararlanabiliyor.

Kampanya süresince, Axess Kart sahipleri 150 TL ve üzeri alışverişlerde vade farksız 6 taksit, IKEA Aile Kart sahipleriyse 9 taksit imkanından faydalanabiliyor.

IKEA mağazalarında sunulan bu çok özel fırsatların yanı sıra restoran alanında da 30 Mayıs-29 Haziran tarihleri arasında ziyaretçiler İndirimli lezzetlerin keyfini sürecek

Tüm ziyaretçiler diledikleri ürünlere özel fiyatlarla sahip olmak için en yakın IKEA mağazasına giderek yaz indiriminden yararlanabilecek.

Eklenme Tarihi : 15.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir