İnci deri 2014 anneler günü indirimi

İnci deri mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. İnci 2014 anneler gününe özel indirim kampanyasında en güzel hediye alternatiflerinde %50 indirim sizleri bekliyor. Ayrıca garanti bonus kart sahiplerine özel ek %10 indirim sunuluyor.

İnci Deri vitrinleri de Anneler Günü’nü kutluyor
İnci Deri, vitrinlerinde de Anneler Günü’nü unutmuyor ve  annelerimizin kendi sözlerinden hazırlanmış “anne öğütleri” ile tüm İnci Deri mağazalarının vitrinlerini süslerek bu özel günü kutluyor.

İnci Deri 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Macera Dolu Bir Yazı Müjdeliyor
“Macera” ana temasıyla hareketli ve rengarenk bir yazın kapılarını aralayan koleksiyon “Mavi Yolculuk”, “Cennet Bahçesi” ve “Astral Seyahat” isimli 3 farklı temadan oluştu. Öne çıkan ve tüm yaza damgasını vuracak parçalar ise platform babetler oldu.

Erkekler Bu Yaz “İnci” ile Daha Rahat
İnci’nin erkek koleksiyonunda ise olabildiğince hafif ve yumuşak parçalardan oluşan casual ve sneaker ürünler, pastel tonun hakim olduğu süet ve nubuk ayakkabılar yer aldı. Ana renklerin eskitilerek ara renklere dönüştürüldüğü ve böylelikle renk yelpazesinin genişletildiği koleksiyonda; zıtların ahengi siyah-beyaz kombinasyonu da varlığını sürdürdü. Kırmızı, saks mavi, beyaz ve yeşil gibi zıt renklerdeki tabanlarla tamamlanan ayakkabılara, sıcak yaz günlerinde mavi, bordo ve krem rengi espadriller ve farklı tonlarda sandaletler eşlik etti. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi makosenlerde farklı blok renkler ağırlığını hissettirdi.

Eklenme Tarihi : 28.Nis.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir