İş bankası emekli maaşına referans olanlara özel 200 TL maxi puan hediye ediyor

İŞ bankası yeni kampanyasında yakınlarının emeklilik maaşını iş bankasına taşımasına referans olanlara özel 200 TL maxi puan hediye ediyor. Kampanya 25 Kasım 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında emekli yakınlarınız da Emekli Paketi ayrıcalıklarımızdan yararlanmaya başlasın, hem kendileri Hoş Geldin MaxiPuan’ı kazansın hem de size 50 TL MaxiPuan kazandırsın.

Kampanya Detayı:
1- Kampanya 25 Kasım 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında yürütülecektir.
2- SGK emekli maaşını Bankamızdan alan veya kampanya tarihleri içerisinde Bankamızdan almaya başlayan müşterilerimiz, referans oldukları yakınlarının emekli maaşları Bankamıza aktarıldığında ve maaşlarını Bankamızdan almaya başladıklarında 50 TL MaxiPuan kazanacak olup, MaxiPuan’lar Bankamıza önerilen emeklinin ilk maaşının Bankamıza yatmasının ardından referans olan müşterinin kredi kartına veya Bankamatik Kart’ına yüklenecektir.
3- Kampanya başvurusu Şubelerimizden yapılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için hem referans olan hem de Bankamıza önerilen emeklinin Şubeye başvurması gerekmektedir.
4- Kampanya kapsamında en fazla 4 kişi için referans olunabilecek, bir kişi en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
5- Toplam öneren ve önerilen müşteri sayısı 10.000’e ulaştığında kampanya sona erecektir.
6- SGK emekli maaşına Bankamızca aracılık edilmeyen bir müşteri referans olamayacaktır.
7- Referans olan emekli Bankamızdan birden fazla emekli maaşı alsa bile en fazla 4 müşteri için referans olabilecek, Bankamıza önerilen emekli için ise Bankamıza birden fazla emekli maaşını aktarsa bile kendisine yalnızca bir defa referans olunabilecektir.
8- SGK emekli maaşını Bankamızdan alan müşterilerimiz için referans olunamayacaktır.
9- Daha önce Bankamıza önerilen bir müşteri için yeniden referans olunamayacaktır.
10- Bankamıza önerilen müşteri de emekli maaşını Bankamıza aktardıktan ve maaş almaya başladıktan sonra kampanya dönemi içerisinde en fazla 4 kişi için referans olabilecektir.
11- MaxiPuan kazanılabilmesi için Bankamıza önerilen emeklinin SGK emekli maaş ödemeleri için Şubelerimizden talimat vermesi ve SGK emekli maaşı devir işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.
12- MaxiPuan kazanılabilmesi için hem referans olan hem de Bankamıza önerilen emeklinin MaxiPuan’ın yükleneceği tarihte SGK emekli maaşını Bankamızdan alıyor olması gerekmektedir.
13- Referans olan müşteriye, Bankamıza önerilen emeklinin maaşının bankamız tarafından ödenip ödenmediği konusunda bilgi verilmeyecektir.
14- Referans olan müşteriye MaxiPuan yüklenmesi için kampanya bitiş tarihinden itibaren 3 ay süresince, önerdiği emeklinin maaşının yatıp yatmadığı kontrol edilecektir. 3 aydan sonra MaxiPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
15- 50 TL değerindeki MaxiPuanlar, müşterilerin kredi kartı varsa müşteri numarası altında kullanılabilir durumda olan Maximum, Maximiles veya Temassız Özellikli Maximum Kart’ına, kredi kartı yoksa Bankamatik kartına yüklenecektir. Maximiles’a yüklenen hediye MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve avans MaxiMil kapatmak için kullanılamayacaktır.
16- Şirket kredi kartlarına yükleme yapılmayacaktır.
17- Blokeli veya kapalı durumda olan Bankamatik Kart’lara yükleme yapılmayacaktır.
18- Bankamız çalışanları ve emeklileri kampanyaya dâhil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir