Kipa 2014 okul alışverişinde kampanya fırsatları

Kipada 2014 okul alışveriş dönemi başladı. Okul dönemi için ihtiyacını olan tüm ürünleri Kipa mağazalarında bulabilirsiniz. Kipalarda kırtasiye ürünlerinden giyime kadar çocuğunuzun ihtiyaçlarını uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Okullar açılıyor, perakende zinciri Kipa öğrencilerin ihtiyaç duyduğu en kaliteli ürünleri aile bütçesini sarsmayacak fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki Kipa mağazalarında, kırtasiye malzemeleriyle dolu okul çantaları, yalnızca 19,99 TL’lik fiyattan satılıyor.

Çeşit çeşit defter ve kalemler, boyama malzemeleri, yapıştırıcılar, mataralar ve beslenme çantaları gibi çocukların okulda sıkça ihtiyaç duyduğu ürünler de 0,29 TL’den başlayan fiyatlardan müşterilere sunuluyor.

Yeni öğretim yılının olmazsa olmazlarından şık ve kaliteli okul kıyafetleri de, Kipa mağazalarındaki tekstil reyonlarında öğrencileri ve ailelerini bekliyor. Polo tişörtler ve okul gömlekleri 9,90, okul pantolonları 12,90 ve keten ayakkabılar 15,90 TL’den başlayan fiyatlardan öğrencilerle buluşuyor.

Kipa’nın Türkiye genelindeki 16 AVM’sinde gerçekleşen “Harca Kazan Kampanyası” ile ise, 150 TL harcayanlar 10 TL’lik hediye çeki kazanıyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya, 10 Eylül tarihinde başlıyor.

JESS MOLHO VE KEREM İNCİ İLE OKULA MERHABA
Diğer yandan Kipa çocukların ve ailelerinin okul heyecanını avantajlı kampanyaların yanı sıraİzmir’deki Çiğli ve Balçova AVM’lerinde düzenlenecek özel etkinlikler aracılığıyla da paylaşıyor. Ünlü oyuncu – sunucu Jess Molho’nun moderatörlüğünde 13 Eylül’de Kipa Çiğli AVM’de, 14 Eylül’de ise Kipa Balçova AVM’de düzenlenecek “Jess Molho ile Hepsi Bir İnci” yarışmasına katılan tüm çocuklara hediyeler dağıtılacak. Yarışma, Çiğli’de 14.00 ve 17.00, Balçova’da ise 14.00 ve 15.30 saatlerinde başlayacak.

TRT’de yayınlanan programıyla miniklerin sevgisini kazanan şovmen Kerem Eser ise, “Kerem Eser ile Paytak Şov” etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Eser’in illüzyon ve komediyi birleştiren şovu, çocukların yanı sıra ailelerin de keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Kerem Eser, 13 Eylül’de Balçova’da 14.00 ve 17.00 saatlerinde, 14 Eylül’de ise Çiğli’de 14.00 ve 17.00 saatlerinde sahne alacak.

AİLE KULÜPLERİNDE EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ ETKİNLİKLER
Türkiye’de bir ilk olan ve bulundukları illerde üyelerine eğitim, kişisel gelişim, sağlık, etkinlik ve çeşitli kurslar içeren sosyal paylaşımlar ile ilgili fayda ve hizmet yaratan Kipa Aile Kulüpleri de yeni eğitim öğretim yılını çeşitli etkinliklerle karşılıyor.

Çiğli Kipa Aile Kulübü’nde 10 Eylül’de anaokulu çocukları için müzikli bir oyun etkinliği gerçekleştirilecek. 13 Eylül saat 14.00’te skeçler, oyunlar ve yarışmalar eşliğinde Okula Merhaba Partisi düzenlenirken, 30 Eylül’de Psikolog Gökhan Tekin ile çocukların keşfetme güdülerinin irdeleneceği “Küçük Kaşif” adlı seminer düzenlenecek.

Forum Bornova Kipa Aile Kulübü, 14 Eylül günü saat 16.00’da illüzyonist Aybar Ay ile çocuklara özel bir gösteriye ev sahipliği yaparken, Kuşadası Kipa AVM’de 20 Eylül günü saat 15.00’te “Mikropsuz Bir Hayat” adlı tiyatro gösterisi sahnelenecek.

Salihli, Yalova, Mersin, Konya, Kuşadası, Keşan, Balıkesir ve Edremit Kipa Aile Kulüpleri’nde de, 13 ve 30 Eylül tarihleri arasında, eğitim yılının başlamasıyla birlikte, ebeveynler ve çoçukları için özel etkinlikler düzenlenecek.

Eklenme Tarihi : 10.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir