Kliksa kazı indirimi kazan kampanyası

Online alışveriş sitesi Kliksa.com adresinde birçok üründe kazı indirimi kazan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında ürünün fiyat bölümünü kazıyarak indirimli fiyatı görebilirsiniz.

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, yılbaşı alışverişini yaparken indirim fırsatlarından da yararlanmak isteyen kullanıcılarını “Kazı, İndirimi Kazan” uygulamasıyla buluşturuyor. kliksa.com’u ziyaret eden ve almak istedikleri “Kar Tanesi” simgeli ürünleri bulan kullanıcılar, ürün fiyatının altında yer alan ve yılbaşını simgeleyen renkli alanı mouse’un sol tuşu ile kazıyarak, hediyelerini indirimli satın alma şansına sahip olacak.

Masaüstü ve laptop bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tablet üzerinden www.kliksa.com adresini ziyaret eden kullanıcılar ise “Kar Tanesi” simgeli ürünlerdeki alanları parmaklarıyla kazıyarak, özel indirimlere ulaşabilecek. Kullanıcılar, uygulama sayesinde avantajlı fiyatlarla buluşurken diğer yandan ürünlerin teknik özelliklerini ve fotoğraflarını detaylarıyla inceleme ve 9 taksit seçeneğinden de yararlanma şansına sahip olacak.

Eklenme Tarihi : 11.Ara.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir