Koçtaş 2014 anneler günü indirimleri

Koçtaş mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. Koçtaşta 2014 anneler gününe özel indirim fırsatları sizleri bekliyor. Koçtaş
Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, Anneler Günü’nde belli ürün gruplarına özel avantajlar sağlayarak, Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek seçenekler sunuyor. Koçtaş, Anneler Günü’ne özel kampanyasında Paro kartlı müşterilerine 11 Mayıs tarihine kadar dekorasyon ve canlı çiçek reyonundan yapacakları 100TL ve üzeri alışverişlerinde 10TL indirim avantajı sağlıyor. Ayrıca, Koçtaş’ın internet mağazasına özel küçük ev aletleri kategorisinde de indirimli ürünler annesini sevindirmek isteyen tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Beko Tea Party çay makinası 159,90 TL yerine 139,90 TL; King Kettle 44,99 TL yerine 29,99 TL;Luxell Börekçi Mini Fırın 174,90TL yerine 129,90 TL’den satışa sunuluyor.

Canlı çiçek reyonunda indirim
Biricik annenizi en az onun kadar güzel çiçeklerle sevindirmek isterseniz Koçtaş tüm canlı çiçek guruplarında 11 Mayıs tarihine kadarParolu kartla yapılan 100TL ve üzeri alışverişlerde 10TL indirim uyguluyor. Sardunyadan orkideye, menekşeden açelyaya kadar birçok çiçek annenizi mutlu etmek için Koçtaş bahçe bölümünde sizleri bekliyor. Üstelik hediye aldığınız çiçeğin bakımı konusunda bahçe reyonunda görevli uzman ekip çiçeğe özel bilgileri de sizinle paylaşıyor.

Dekorasyon grubunda yüzde 20’ye varan indirim
Annenize; baktıkça daima sizi hatırlayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, Koçtaş’ın dekorasyon reyonunu ziyaret edebilirsiniz. Koçtaş’ta 11 Mayıs tarihine kadar tüm dekorasyon ve tekstil ürünlerindeParolu kartla yapılan 100TL ve üzeri alışverişlerde 10TL indirim imkanı sizleri bekliyor.

Anneler Günü’nü keyifli etkinliklerle kutlayın
Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali (İTEF) kapsamında 9-11 Mayıs tarihleri arasında Suadiye sahilde gerçekleştirilecek olan İTEF-Mutfakta Edebiyat Söyleşileri, Koçtaş sponsorluğunda yerli ve yabancı şef ve yazarları, yemek ve edebiyat meraklılarıyla bir araya getirecek. Koçtaş ayrıca, festival kapsamında 10 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’da 24 Kitchen’in ünlü şefi Gabriele Sponza’nın Koçtaş mutfağında özel olarak gerçekleştireceği ‘Akdeniz Mutfağında Deniz Mahsülleri Etkinliği’ne de tüm İstanbulluları herkesi davet ediyor!

Eklenme Tarihi : 07.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir