Koçtaş mobil uygulama indirene 20 TL hediye

Koçtaş mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Koçtaş yeni kampanyasında mobil uygulamasını indiren ilk 1000 kişiye 20 TL değerinde parı puan hediye ediliyor.

2013 Haziran ayında ilk versiyonu ile iTunes ve Android marketlerinde yerini alan Koçtaş’ın mobil uygulamasının 2. versiyonuna yeni eklenen özelliklerden biri: ‘Çiçek Bakımı’. Bu bölümde 30’dan fazla çiçeğin bakımı hakkında bilgi edinebilir, dilerseniz istediğiniz çiçeği “Benim Çiçeklerim” bölümüne ekleyerek çiçeğinizin sulama saati geldiğinde bildirim alabilirsiniz.

Mobil uygulamanın kolaylık sağlayan bir diğer bölümü ise; ‘Ürün Yerleştirme’. Beğendiğiniz Koçtaş ürünlerinin, kullanım yapacağınız alanda nasıl duracağını merak ediyorsanız; bu bölümü kullanarak, ürünü kullanacağınız alanın fotoğrafını çektikten sonra, ürünü fotoğrafın üzerine yerleştirerek alanı ne şekilde düzenleyeceğinize karar verebilirsiniz.

“Ben ürünlerimi mağazada gezerken seçmek isterim” diyenler içinse, yeni eklenen Alışveriş Listesi bölümü cazip hale geliyor. Alışveriş Listesi’nin içindeki Barkod Okuyucu, ürünleri tanıyarak beğendiğiniz ürünlerden bir alışveriş listesi oluşturmanıza ve bu listeyi başka bir zaman da kullanmanıza imkân sağlıyor.

Mobil uygulama sayesinde, Koçtaş’ın yıl boyunca yayınlanan kataloglarına ulaşabilir; Kampanyalar bölümünden indirimleri takip edebilir; almak istediğiniz ürünleri Mobil Mağaza’dan satın alabilir; veya alışveriş için tekrar mağazaya gitmek isterseniz, Mağazalar bölümünden size en yakın Koçtaş mağazasının yerini öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda, Koçtaş mobil uygulaması satın alım sonrasında da kullanacağınız yararlı bölümler sunuyor. Koçtaş TV bölümünden, Koçtaş’ın eğlenceli reklam filmleri ve viral videolarını izleyebilir; ‘Nasıl Yapılır?’ videolarına ulaşabilir, bu videolardan montaj, ürün bakımı ve benzeri konularda bilgi edinebilirsiniz.

Montaj ve tamiratlarını kendi yapmak isteyenlerin imdadına ise Alet Çantası bölümü yetişiyor. Alet Çantası’nda hayatınızı kolaylaştıracak su terazisi, cetvel, hesap makinesi ve birim çevirici kısımları yer alıyor.

Koçtaş –iPhone ve iPad kullanıcılarının App Store’dan, Android cihaz kullanıcılarının ise Google Market’ten Koçtaş adıyla kolaylıkla indirebileceği- mobil uygulamasını indiren ilk 1.000 kişiye 20TL değerinde Paropuan hediye ediyor.

Eklenme Tarihi : 14.Ağu.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir