Koçtaş Ramazan indirimleri 2014

Koçtaş mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. Koçtaş 2014 ramazan ayına özel kampanyasında birçok ürün grubunda indirim fırsatları sunuyor.

Bahçe alanındaki zengin ürün çeşitleriyle tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında yer alan Koçtaş, bu ürün grubundaTemmuz ayında belirli oranlarda indirim imkanı sağlıyor. Paro Kart sahiplerine özel indirimlerle, Blooma Malibu set 699,00 TL yerine 499,00 TL’ye; Blooma marka minderler ise %20 indirim ile satışa sunuluyor. Mangal yapmayı seven Parolular ise Blooma Halleck kömürlü mangala 219,00 TL’den sahip olabilecek. Aydınlatma alanında modern görünüme ve şık tasarıma sahip ürünleriyle tüketicilere bahçe alanında da en iyi şekilde hitap eden Koçtaş, Zagreb ve München Bahçe Aydınlatma Setleri’nde Temmuz ayına özel Paro indirimleri uyguluyor.

Ramazan’a özel %25’e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor
Koçtaş, Ramazan ayının bolluk ve bereketini indirim kampanyasıyla evinize getiriyor. Koçtaş, Ramazan Ayı süresince iftar sofralarınızı şenlendirecek alışverişlerde %25’e varan indirim fırsatı sağlıyor. Koçtaş’ta indirimin geçerli olduğu ürünler arasında; su ısıtıcısı, tost makinesi, buzdolabı ve mikrodalga fırın gibi ürünler yer alıyor. Ayrıca, büyük iftar sofraları için farklı sandalye ve tabure ürünlerinde de bu aya özel indirimler var.

Koçtaş’la Fırsat Ayağınıza Geldi!
Koçtaş Temmuz ayı süresince Parolu kartlarla 150 TL, 300 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere, belirli ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alma imkanı sağlıyor. Kampanya kampamında 150 TL’lik alışveriş yapanlar Bylss marka mini vantilatör, Scothbrite yer temizlik sistemi, Osram D- Star üçlü ampül setini indirimli fiyatlarla satın alabiliyor. Kampanyada Parolu kartlarla 300 TL’lik alışverişe 50 W gücündeki pervanesiz disk vantilatör, 5 katlı tekerlekli banyo dolabı; 500 TL’lik alışverişe ise 2500 W gücünde olan 9000 BTU mobil klima ve TV koltuğu daha da indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

İnternetten alışverişe ilave indirimler Koçtaş’ta
Koçtaş “Arayın getirelim” ve “Tıklayın getirelim” hizmetleriyle Türkiye’nin her yanında, kolay ve hızlı alışverişin adresi oluyor. Tüketiciler alışverişlerinde 0850 210 50 50 numaralı sipariş hattından bir müşteri temsilcisine danışarak veya www.koctas.com.tr internet sitesinden ürün seçimi yapabiliyor. Temmuz ayına özel olarak, 31 Temmuz tarihine kadar telefonla veya www.koctas.com.tr üzerinden verilen siparişlerde 100 TL’ye varan indirim fırsatı sağlanıyor. Ayrıca; Axess, Bonus, World ve Maksimum gibi kredi kartlarına da taksit imkanı sağlanıyor.

Eklenme Tarihi : 09.Tem.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir