Lee yeni sezon gömlekler

Lee mağazalarında yeni sezon gömlekler satışa sunuldu.  Lee® The Five Untouchables ismi verilen, beş klasik Lee gömleğinden oluşan bu serinin birbirinden farklı renk, kumaş ve beden seçenekleri yer alıyor.

LEE WESTERN GÖMLEK
Klasik Lee Western stili gömlek, tek taraflı omuz kesimi, çıtçıtlı düğmeleri, kapaklı ve Lee HPL etiketli çift göğüs cebi, kıvrımlı kenarları ve dar kesimiyle satışa sunuluyor. Pek çok farklı renk ve yıkama şeçeneğine sahip Lee Western Gömleğin şambre kumaşı bulunuyor.

Amerika’nın kalbindeki tarla ve ovalarda çalışan çiftçi ve kovboylar için üretilen orijinal Lee Workwear koleksiyonunun bir parçası olan bu gömlek, gündüzden geceye, rodeolardan halk danslarına kadar her yerde giyilebilen, kendisine saygı duyan erkeklerin gardırobunun bir vazgeçilmez bir parçası oluyor.

LEE BUTTON DOWN GÖMLEK
Tek göğüs cebiyle klasik Button Down gömlek, standart kesime sahip. Stil sahibi ve kolay kullanılabilir bu gömlek her zaman şık bir stil yaratıyor. Tüm modellerde Lee® damgalı düğmeler, ceplerde Lee® HPL manşet ve kenarlarda ise Lee  etiketi bulunuyor.

LEE RIDER GÖMLEK
Rider gömlek markanın arşiv koleksiyonunda tarihi 1900’lerin ortasına dayanan bir üründen ilham alınarak tasarlandı. Klasik sert görünümlü Western stili gömleğin zikzak kesim kapaklı ve Lee® HPL etiketli iki göğüs cebi bulunuyor. Ön ve arka omuz kesimine, çıtçıtlı düğmelere, kıvrımlı kenarlara ve dar kesime sahip. Pek çok renk ve yıkama seçeneği bulunuyor.

LEE® LEESURE GÖMLEK
1960’ların ortasında Lee® gündelik kullanım için “Leesure” isimli bir koleksiyon hazırladı. Bu kapsül koleksiyon dönemin kumaşları ile üretilen ve denim yelpazesini tamamlayan, zeki ve günlük giyimin hayata geçmiş bir temsili haline geldi.

Çok yönlülüğü sayesinde Lee® Leesure Gömlek bu koleksiyonun en popüler modellerinden biri oldu. 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu için Lee®, bu klasiği havalı ve modern bir yorumla tekrar yarattı. Pamuklu kumaş ile çeşitli çizgili patern seçenekleri sunan, dar kesim ve zeki bir görünüm yaratan yepyeni ‘Leesure’ gömlek bu sezonda da orijinali kadar popüler olacak!

LEE® WORKER GÖMLEK
Lee® otantik gömleği ile köklerine sahip, gelenekselleşmiş bir marka oluyor. Lee® etiketine sahip ürünleri demir yollarından inşaat alanlarına, tarlalardan fabrikalara kadar her türlü sektörde çalışan isçilerin üzerinde görmek mümkün oluyor.

Lee® markası zaman içinde kalite, dayanıklılık ve daha zeki görünümlü iş kıyafetleri ile eşanlamlı hale geldi. Bu düğmeli işçi gömleğinin iki göğüs cebi bulunuyor. Sol cepte ise kalem için ekstra özel dikişli bir kalem bölümü yer alıyor.

Eklenme Tarihi : 21.May.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir