Maximum kart 3 adet 100 TL akaryakıta 20 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay 16-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 3 adet 100 TL alışverişte 20 TL değerinde maxi puan kazanıyor.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyadan yararlanılabilmesi için akaryakıt sektöründe yer alan Maximum anlaşmalı işyerlerindeki Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri tutarda 3 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “KAMPANYA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402′ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
4- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olması gerekmektedir.
5- İlave MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir.
6- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747′ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
8- Kampanya kapsamında yüklenen ilave MaxiPuan’lar geri alınmayacaktır.
9- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
10- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11- Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
14- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart ile veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.  Bankamatik Kartı ile kampanyaya katılmak için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
15- Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

Eklenme Tarihi : 16.Tem.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir