Maximum kart Hızlıal.com kampanyası 1-16 Ekim 2014

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hizlial.com adresinden yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Üstelik 9 taksitle ödeme kolaylığı ile.

 

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin ‘HIZLIAL’ yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan -yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Bir müşteri kampanya kapsamında azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.

Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 11 Kasım 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 12 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.

Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından ‘HIZLIAL’ yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan-yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

BKM Ekspress kullanılarak yapılan ödemeler de kampanyaya dahildir.

Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri kampanyaya dahil değildir.

Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

Eklenme Tarihi : 30.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir