Maximum kart ile ödemelerinizi 3 taksite bölün

Maximum kredi kartı sahipleri tek çekim alışverişlerini 3 taksitle ödeme kolaylığından yararlanıyor. Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri harcamalarınızı belirli bir faiz ücreti karşılığında taksitle ödeyebilirsiniz.  Peşin işlemleri erteleme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar İşbank İnternet Şubesinden, 0850 724 0 724′den ya da İşbank şubelerinden iletmeniz yeterli.

Koşullar:
1. Tüm işyerlerinden yaptığınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.
2. Erteleme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce iletmeniz gerekmektedir.
3. Sanal kartınızla yaptığınız veya ek kartlarınızla yapılan alışverişleriniz için de erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
4. Erteleme işlemleri; yalnızca, hesap özetinize TL olarak yansıyan alışverişler için gerçekleştirilebilmektedir
5. Her bir alışverişiniz için ayrı ayrı erteleme talebinde bulunabilir, dilediğiniz sayıda alışverişinizi erteleyebilirsiniz.
6. Her bir alışverişiniz için bir defa erteleme talebinde bulunabilirsiniz.
7. Ertelediğiniz işleminizi erken kapatmak istediğinizde, tahsil edilen ücretin iadesi yapılmamaktadır.
8. Erteleme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ertelenen tutar ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
9. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; Bankamız Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, Başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir.
10. Erteleme talebiniz yalnızca tarafınızca belirlenen ve Banka sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihine kadar alınabilmektedir. Herhangi bir hesap dönemine ait kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin haftasonları, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir.
11. Bankamatik, Vadematik, Maximum Şirket kredi kartları ve İş’te Üniversiteli Kart’lar ile yapılan alışverişler erteleme uygulamasına dahil değildir.​
12. Gıda, yemek, akaryakıt, kuyum ve telekomünikasyon sektörlerinde yapılan alışveriş işlemleri ertelenememektedir.

Eklenme Tarihi : 01.Tem.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir