Maximum kart internet alışverişlerinde 100 TL hediye 1-15 Aralık

Maximum kredi kartı sahipleri internet sitesi alışverişlerinde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında 1-15 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 25, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde puan kazanacaksınız. Kampanya aşağıdaki sitelerde geçerlidir.

Katılım için SMS göndermeyin unutmayınız!

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “ETICARET”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2- Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi alışverişi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
4- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 7 gün içinde müşterilerimizin kampanyamızda kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
6- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanyamıza  MercedesCard ve Maximiles da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar  MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9- Ziraat Bankası Kredi Kartları Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “ETICARET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
11- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Kampanyaya dahil üye işyerleri:
www.1v1y.com
www.altincicadde.com

http://store.apple.com/tr

www.bimeks.com.tr
www.enmoda.com
www.enucuzbebek.com
www.ereyon.com.tr
www.evmanya.com
www.gittigidiyor.com
www.gold.com.tr
www.grupanya.com
www.hepsiburada.com
www.hizlial.com
www.kitapyurdu.com
www.kliksa.com
www.limango.com.tr
www.markafoni.com
www.mizu.com
www.modagram.com
www.morhipo.com
www.mediamarkt.com.tr
www.n11.com
www.sahibinden.com
www.teknosa.com
www.trendyol.com
www.vatanbilgisayar.com
www.yakala.co
www.zizigo.com

Eklenme Tarihi : 02.Ara.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir