Maximum kart Konya kampanyasında 25 TL hediye

Maximum kredi kartı sahibi Konyalılar 25 TL kazanıyor. Maximum kart Konya kampanyasında bu ay 30 Eylül tarihine kadar farklı günlerde tek seferde iş bankası poslarından peşin veya taksitli olarak 100 TL ve üzeri 3. alışverişinzde 25 TL değerinde maxi puan kartınıza yüklenecektir.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanya, Konya’da bulunan Maximum üye işyerlerinde Maximum Kart’la tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir.
2- Kampanya 17-30 Eylül 2014  tarihleri arasında geçerlidir.
3- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyaya dahildir.
4- Kampanya SMS katılımlıdır. MaxiPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin “KONYA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartlar için 4402’ye , Ziraat Maximum Kart’lar için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
5- Her SMS operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilecektir.
6- Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin veya taksitli işlemlerde geçerlidir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir.
8- Maximum Fırsat işlemleri, Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Maximum Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.

Eklenme Tarihi : 17.Eyl.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir