Maximum yılbaşı kampanyası 100 TL hediye 19-31 Aralık 2014

Maximum kredi kartı sahipleri yılbaşına özel kampanyada 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında akaryakıt, market, giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, elektronik perakende, iletişim ve oyuncak sektörlerinde maximum kart posu bulunan üye işyerlerinden ve aşağıda belirtilen internet sitelerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. alışverişte 30 TL, 6. alışverişte 100 TL kazanacaksınız.

Kampanyadan faydalanmak için harcamadan önce “YENIYIL”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

4- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
5- Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları son karta yansıtılacaktır.
7- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Ocak 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Ocak 2015 tarihinde geri alınacaktır.
8- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
10- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
11- Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartları için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
12- Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
13- Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
14- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
15- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
16- BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.
17- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Kampanyaya Dahil Elektronik Ticaret Siteleri:

www.1v1y.com
www.altincicadde.com

http://store.apple.com/tr

www.bimeks.com.tr
www.enmoda.com
www.ereyon.com.tr
www.evmanya.com
www.gittgidiyor.com
www.gold.com.tr
www.grupanya.com
www.hepsiburada.com
www.hizlial.com
www.kitapyurdu.com
www.kliksa.com
www.limango.com.tr
www.markafoni.com
www.mizu.com
www.modagram.com
www.morhipo.com
www.mediamarkt.com.tr
www.n11.com
www.sahibinden.com
www.teknosa.com
www.trendyol.com
www.vatanbilgisayar.com
www.yakala.co
www.zizigo.com
www.sanalpazar.com
www.tchibo.com
www.ebebek.com

Eklenme Tarihi : 19.Ara.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir