Opetten herkese 5 TL yakıt puan hediye

Opet online işlemlere üye olan herkese 5 TL değerinde yakıt puan hediye ediliyor. Kampanya kapsamında 26 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında ilk 50 TL alışverişlerde geçerli 5 TL hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

  • 26 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında www.opet.com.tr internet adresi üzerinden erişilebilen Opet Online İşlem Merkezi’ne kendisine ait Opet Kart veya Opet Worldcard’ı ile başarılı şekilde üyelik gerçekleştiren Opet müşterilerinin kartlarına, Opet Online İşlem Merkezi’ne üyelik gerçekleştirdikleri kartı kullanarak, kampanyaya dahil Opet istasyonlarından yapacakları ilk 50 TL değerindeki akaryakıt veya otogaz alımları için 5 TL değerinde sadece kampanyaya dahil Opet istasyonlarında harcanabilir paropuan yüklenecektir. Kampanya müşteri ve kart bazında olup her müşteri veya kart kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
  • Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Kart sahipleri kampanya kapsamındaki 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımını 15 Ocak 2014 tarihine kadar yapmalıdır.
  • 50 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımı neticesinde kazanılacak 5 TL değerindeki paropuanlar 48 saat içerisinde yüklenecek olup, kullanılmaması durumunda 31 Aralık 2014 tarihinde ilgili puanlar silinecektir.
  • Opet Petrolcülük A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir