Optimum outlet Ferhat Göçer konseri çift kişilik hediye bilet kampanyası

Optimum Outlet Avm Ferhat Göçer konseri için çift kişilik bilet hediye ediyor. Kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak 2 kişilik Bostancı Gösteri merkezindeki konsere bilet kazanabilirsiniz.

“Optimum Outlet ile Yıldızlar Anadolu Yakası’nda” konserleri Ferhat Göçer ile devam ediyor. Kaliteyi en uygun fiyatlarla ziyaretçilerine sunan İstanbul Optimum Outlet, şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kuran Ferhat Göçer’in 5 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konseri izlemek isteyen misafirleri için çok özel bir kampanya başlattı.  Konser tarihine kadar, İstanbul Optimum’dan hafta içi günlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes saat: 21.00’de başlayacak konser için çift kişilik bilet kazanacak.

Her fırsatta sanata destek veren ve daha önce de Ajda Pekkan, Sertab Erener, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç ve Mustafa Ceceli gibi birçok sanatçının konserlerine ana sponsor olan İstanbul Optimum Outlet, sevilen isimleri hayranlarıyla konserlerinde buluşturmaya devam edecek.

Eklenme Tarihi : 27.Kas.2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir